Zadzwoń 32 415 31 52
Zakład Stolarski Adrian Grzesik   /   47-400 Racibórz, ul. Ligonia 7
Odwiedź nasz profil na

Meble i drzwi
od wielu pokoleń

nasz zakład to rodzinna firma przekazywana z ojca na syna. Wieloletnie doświadczenie to gwarancja, że każdy produkt wychodzący spod naszej ręki jest najwyższej jakości.

Stolarstwo Adrian Grzesik - Racibórz

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1932 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w Raciborzu przez mojego dziadka Aflreda Ronczka, który w 1960 roku przekazał ją mojemu ojcu Stanisławowi Grzesik. Przekazywana z pokolenia na pokolenie w 1997 roku przeszła w moje ręce. Od tego czasu intensywnie rozwijamy się inwestując w nowe technologie.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i świadczonych usług jest naszą najlepszą reklamą. Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów z drewna, okleiny oraz płyt. Wytwarzamy również produkty malowane między innymi: drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, meble kuchenne, meble łazienkowe, sypialnie, Meble dziecięce oraz meble do zabudowy. Realizujemy również zamówienia na specjalne życzenie klienta.

Wszystkie produkty są wytwarzane na wymiar. Nasi klienci pochodzą głównie z Raciborza i okolic jednak obsługujemy również klientów z całej Polski. Staramy się sprostać każdemu nawet najbardziej oryginalnemu zamówieniu. Dbamy o to, aby wszystkie nasze wyroby spełniały oczekiwania klientów. Zapewniamy pomiar – również na budowie – aranżacje, transport oraz montaż. Adrian Grzesik

W naszym zakładzie
wiele prac wykonujemy
w tradycyjny sposób

32 415 31 52
kom. 502 633 894
Zadzwoń
pn-pt 8:00-17:00
Stolarstwo Adrian Grzesik, 47-400 Racibórz, ul. Ligonia 7
© Stolarstwo Adrian Grzesik. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści lub zdjęć jest zabronione.
wykonanie ahagency.pl