Zadzwoń 32 415 31 52
Zakład Stolarski Adrian Grzesik   /   47-400 Racibórz, ul. Ligonia 7
Odwiedź nasz profil na

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - Racibórz

Nasze drzwi wytwarzane są w całości z wysokiej jakości drewna takiego jak: sosna, buk, dąb, orzech, jesion. W naszej ofercie znajdują się drzwi: klasyczne, nowoczesne, jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, pełne, przeszklone, płycinowe, malowane, w systemie przesuwnych naściennych lub chowanych w ścianę.

Każde drzwi wykonujemy na indywidualne zamówienie oraz dokładny wymiar. Możliwe są także nietypowe zamówienia. Klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru w jakim zostaną pomalowane drzwi. Do malowania drzwi wewnętrznych stosujemy lakier do drewna firmy ICA. Drzwi zewnętrzne malujemy bejcą i lakierem firmy SIKKENS oraz REMMERS.

W przypadku drzwi przeszklonych montujemy szyby ornamentowe lub lakomat. W drzwiach zewnętrznych istnieje możliwość montażu szyby antywłamaniowej lub VSG. Ponadto w drzwiach wewnętrznych montujemy zamki tradycyjne firmy GERDA. Istnieje możliwość wyboru wersji na klucz, bez klucza, na wkładkę lub WC. W drzwiach zewnętrznych montujemy zamek listwowy firmy ROTO. Stosowane przez nas klamki pochodzą z firm takich jak: VDS lub NOMET. Na życzenie klienta istnieje możliwość montażu własnych zakupionych klamek.

Oferowane ościeżnice (futryny) wykonywane są na wymiar – w zależności od grubości ściany. Wszystkie ościeżnice wyposażone są w opaski, które mogą być półokrągłe lub proste. W drzwiach zewnętrznych montujemy próg aluminiowy. W każdych drzwiach montowane są uszczelki w kolorze brązowym lub beżowym.Zobacz także naszą galerię:

drzwi wewnętrzne

drzwi zewnętrzneINFORMACJE DODATKOWE
Drewno zastosowane w produkcji jest naturalnym materiałem. Ze względu na charakterystyczne różnice w składzie jak i w kolorze usłojenia poszczególne elementy mogą różnić się między sobą. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej siedziby w Raciborzu.

W naszym zakładzie
wiele prac wykonujemy
w tradycyjny sposób

32 415 31 52
kom. 502 633 894
Zadzwoń
pn-pt 8:00-17:00
Stolarstwo Adrian Grzesik, 47-400 Racibórz, ul. Ligonia 7
© Stolarstwo Adrian Grzesik. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści lub zdjęć jest zabronione.
wykonanie ahagency.pl