Zadzwoń 32 415 31 52
Zakład Stolarski Adrian Grzesik   /   47-400 Racibórz, ul. Ligonia 7
Odwiedź nasz profil na

Kuchnie - Racibórz

Każda kuchnia wymaga indywidualnego podejścia i rozwiązania, dlatego oferujemy naszym klientom szeroki wybór materiałów z których może być ona wykonana. Nasze kuchnie wytwarzamy używając między innymi: płyty wiórowej laminowanej, malowanej (na połysk, półmat lub mat), forniru, litego drewna lub wykorzystując fronty płycinowe. Blat kuchenny może zostać wykonany z forniru, z litego drewna, laminatu. Klient może również wybrać do swojej kuchni blat roboczy ze wzornika dostępnego w naszej siedzibie w Raciborzu.

W standardzie klient otrzymuje zawiasy tradycyjne oraz szuflady metalbox. Podczas planowania kuchni doradzamy również, na co klient powinien zwrócić szczególną uwagę przy wyborze i ustawieniu szafek, ponieważ dobrze rozplanowana kuchnia to podstawa wygodnego korzystania z niej w codziennych czynnościach.

W ramach usługi zapewniamy pomiar oraz wstępny projekt tak aby klienci mogli zobaczyć swoje kuchnie zanim jeszcze rozpocznie się ich produkcja. Dzięki temu każdy klient może nanieść ewentualne poprawki i uniknąć niepraktycznych rozwiązań.

Na życzenie klienta montujemy akcesoria meblowe firmy BLUM lub HETTICH: Metaboxy, Tandemboxy, organizery - wkłady na sztuće i talerze, Aventosy, zawiasy meblowe z cichym domykiem, relingi do szuflad, a także akcesoria innych firm: maty antypoślizgowe, żaluzje meblowe, siłowniki do frontów górnych, kosze na śmieci, Cargo, kosze do narożników (1/2 koła, 3/4 koła).

W naszej ofercie znajdują się akcesoria meblowe renomowanych marek tj. BLUM, REHAU, PFLEIDERER, DUROPOL, KRONOPOL, EGGER, PEKA, HETTICH, REJS, ROTO, NOMET czy VDS.Zobacz także naszą galerię: kuchnieINFORMACJE DODATKOWE
Drewno zastosowane w produkcji jest naturalnym materiałem. Ze względu na charakterystyczne różnice w składzie jak i w kolorze usłojenia poszczególne elementy mogą różnić się między sobą. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej siedziby w Raciborzu.

W naszym zakładzie
wiele prac wykonujemy
w tradycyjny sposób

32 415 31 52
kom. 502 633 894
Zadzwoń
pn-pt 8:00-17:00
Stolarstwo Adrian Grzesik, 47-400 Racibórz, ul. Ligonia 7
© Stolarstwo Adrian Grzesik. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści lub zdjęć jest zabronione.
wykonanie ahagency.pl